Bengt Böckman - tredelad olja

327036

BENGT BÖCKMAN (född 1926): No trespassing, signerad och daterad Bengt Böckman -04. Olja på duk, tredelad, 220x300cm
Proveniens: Restrospektiv, Edsviks Konsthall, Stockholm, 2009

Rum 1

Bengt Böckman - tredelad olja

Budhistorik (2 bud)

2021270
6 200
2010340

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.