Peggy Shaw akvarell

327033

PEGGY SHAW (Australien, född 1917): Landskap med betande får, signerad Peggy Shaw, akvarell, ca 51x62 cm

Fläckar

Fack 42

Peggy Shaw akvarell
Budhistorik

2015-09-10 kl 11:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.