Georges Mathieu Komposition

327026

GEORGES MATHIEU (Frankrike, född 1921): "Komposition", signerad, daterad och numrerad Mathieu -58 131 /150 , Akvarell och tusch på papper, 53 x 39 cm

Skadad, ett hörn med kraftig vikning

Rum 4

Georges Mathieu Komposition

Budhistorik (17 bud)
2022449
2021843
2 800
2021843
2 400
2021691
2021691

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.