K-G Nilsson färgserigrafi

327025

K-G NILSSON, "Till Newton", färgserigrafi, signerad och daterad KG Nilsson 1983, numrerad 94/100, ca 52x82 cm

Fack 39

K-G Nilsson färgserigrafi
Budhistorik (15 bud)
2028531
2028524
1 400
2028465
1 300
2028313
2028464

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.