Madeleine Pyk - olja

327024

MADELEINE PYK (född 1934): April, signerad och daterad M. Pyk 2004, olja på duk, 47x48 cm

Rum 22

Madeleine Pyk - olja

Budhistorik (13 bud)
2022879
13 500
2018486
13 000
2017169
12 500
2009456
12 000
2017168
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.