Oljemålning kopia efter Rafael

327022

RAFAEL, kopia efter, 1900-tal, Madonna della Sedia, signerad Vittoria Bianchini Studio: Viale Petrarca 76 Firenze a tergo, olja på duk, ca 76x76 cm

Rum 6

Budhistorik (34 bud)
2009753
3 200
2009777
3 200
2009753
2009776
2 800
2009753
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.