Madeleine Pyk olja

327019

MADELEINE PYK (född 1934): Gården, signerad och daterad M. Pyk 2004, olja på duk, 47x48 cm

Rum 19

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (8 bud)
2022092
12 500
2009443
12 000
2009443
10 500
2021745
10 000
2009443
9 600

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.