Man i blått oljemålning

327012

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man i blått, monogramsignerad JF?, olja på pannå, ca 81 x 65 cm

Fack 12

Man i blått oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2009864
2015-09-10 07:41:20

2015-09-10 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.