Bordslampa

327003

BORDSLAMPA, 1800-tal, förgylld och patinerad brons,
höjd inkl skärm ca 79 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (12 bud)
2010092
6 400
2008989
6 200
2008887
6 000
2008886
5 000
2003732
4 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.