Ljusstakar 1800-tal

327002

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgyllda, höjd ca 26 cm

En manschett något sned

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 7

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2010320
8 400
2008561
8 200
2005815
6 800
2000804
6 400
1999967
5 400

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.