Sekretär 1700-tal

327000

SEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 105, 105 x 60 cm

Skador, lösa delar, skadat lås, slitage

Rum 22

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
2010729
2 400
2010728
2010727
2008003
1 900
2008001

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.