Spegellampett

326999

SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1800-tal, bronserad pastellage, med fasettslipat 2-delat glas, för 1 ljus, ca 64x30 cm

Repor, slitage, skador

Möbler, Speglar

Rum 6

Spegellampett

Budhistorik (5 bud)
2010754
4 400
2008962
4 200
2004115
3 400
2002280
3 200
1998863
1 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.