Fickur 1700-tal

326996

FICKUR, silver, 1700-tal, med spindelgång, vitemaljerad urtavla märkt Berthoud Paris, diameter 45 cm

Emaljskador

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
2009587
3 400
2010348
3 200
2009587
2 400
2009584
2009582

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.