Oljemålning Frans Wilhelm Odelmark

326985

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), "Refektoiriet i Klostret ST Clara, Assisi", signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 73 x 91 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
2018932
2018931
1 700
2018930
1 600
2018929
900
2017908
850

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.