Gripsholmspallar

326963

PALLAR, 1 par, gripsholmsmodell, 1900-tal, vitlackerade, blå klädsel

ytslitage

Rum 16

Gripsholmspallar

Budhistorik (26 bud)
2011106
2011108
2011106
1 900
2011105
1 800
2011098
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.