Gripsholmsfåtöljer

326962

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER 1 par, 1900-tal, vitlackerade, blå klädsel

ytslitage

Rum 3

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (16 bud)
2010469
4 600
2010463
4 400
2009686
4 200
2009686
2010449
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.