Förgylld gipsskulptur

326955

SKULPTUR, 1900-tal, förgylld gips, badnymf, höjd 69 cm

Skador och färgbortfall

Konst, Skulpturer

Rum 7

Förgylld gipsskulptur

Budhistorik

2015-09-10 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.