Konsolhyllor i barockstil

326942

KONSOLHYLLA, KONSOLER, 1 par, 1900-tal, barockstil, patinerad, bronserad gips, med figuriner, höjd 40 resp 18 cm

En med liten nagg

Diverse

Monter 7

Konsolhyllor i barockstil

Budhistorik (8 bud)
2010906
650
2010900
600
2010899
550
2009172
500
2009015
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.