Uno Vallman oljemålning

326938

UNO VALLMAN (1913-2004): sydländskt stadsmotiv, signerad och daterad 1946, olja på duk, 32x40 cm

Fack 4

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2008472
1 600
2010695
1 600
2008472
1 400
2010694
1 300
2008472

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.