Rölakan

326925

INGEGERD SILOW, rölakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad I. S., ca 245x170 cm

Fläckar

Mattor/Textilier

Rum 10

Rölakan
Budhistorik (15 bud)
2022290
1 300
2022300
2022290
2022262
2022215
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.