Karmstolar

326922

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, omkring 1900, mahogny med klädsel i beige plysch, sitthöjd ca 49 cm

Lagningar, skador, slitage

Rum 6

Karmstolar

Budhistorik (8 bud)
2010825
650
2010753
600
2010524
550
2010522
500
2010412
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.