Hans Toepper olja

326888

HANS TOEPPER (1885-1956), Man med hatt, signerad Hans Toeopper, olja på pannå, 27 x23 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Hans Toepper olja

Budhistorik (9 bud)
2012632
2012631
2012628
900
2012627
700
2010766
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.