Natalie Bazhenova oljemålning

326874

NATALIE BAZHENOVA (samtida Ryssland): Slussen, Stockholm, signerad och daterad 2007, olja på duk, 49x69 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Natalie Bazhenova oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2009354
1 400
2009307
1 300
2009270
2005901
1996888

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.