Natalien Bazhenova oljemålning

326872

NATALIE BAZHENOVA (samtida Ryssland): Teaterfolk, signerad och daterad 2002, olja på duk, 54x65 cm

Fack 43

Budhistorik (8 bud)
2009430
600
2009358
550
2007744
500
2001076
450
2007743
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.