Stig Åsberg etsningar

326870

STIG ÅSBERG (1909-1968), (7), signerade etsningar i varierande format, 5 i passpartout

Rum 4

Stig Åsberg etsningar

Budhistorik (8 bud)
2018964
2 600
2018687
2 400
2018963
2018687
2013130
900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.