Joan Miro färglitografi

326869

JOAN MIRO (1887-1983): Komposition, stämpelsignerad Miro, 267/300, blindstämpel Maeght, färglitografi, bladmått ca 46 x 33,5 cm, oramad

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2019190
1 300
2019144
2019047
2017090
2017515

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.