Jacques Villon färgetsning

326866

JACQUES VILLON (1875-1963): La Femme au Chien, 1924, efter förlaga av Pierre Bonnard, osignerad, färgakvatint, ca 50 x 24,5 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon E 643

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Fläckar, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Jacques Villon färgetsning
Budhistorik (2 bud)

2008917
600
1996680
550

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.