Pablo Picasso litografi

326864

PABLO PICASSO (1881-1973): L'Ecuyère, 1960, signerad i trycket, ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, litografi, ca 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Något gulnad, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (4 bud)

2009483
3 400
2008164
3 200
1998274
1996666
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.