Gerhard Henning grafik

326862

GERHARD HENNING (1880-1967): (5) Figurkompositioner, 1 signerad, 3 monogramsignerade, 2 osignerade, etsningar, i passepartout, varierande mått

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 4

Gerhard Henning grafik

Budhistorik (21 bud)
2020501
3 400
2018578
3 200
2020486
3 200
2018578
2020473
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.