Skåp 1930-tal

326860

SKÅP, Sverige, 1930-tal, fanérat med lönn och rot, nyckelbussning i mässing, delvis inrett med lådor, höjd ca 149,5, 47,5x160 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

Rum 18

Skåp 1930-tal

Budhistorik (9 bud)
2008388
5 200
2000761
5 000
2000760
4 400
2000759
3 600
2000625
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.