Oidentifierad fotograf

326855

OIDENTIFIERAD FOTOGRAF, silvergelatintryck, ca 22,5 x 22,5 cm

Skador och repor

Konst, Fotografi

Nybrogatan 32, Stockholm

Oidentifierad fotograf
Budhistorik (9 bud)
2011341
2011685
750
2011341
700
2007295
650
2007295
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.