Gunnar Pers oljemålning

326854

GUNNAR PERS (1891-1985): Från Mariaberget Västerås, otydligt signerad?, olja på pannå, ca 55x65 cm

Rum 15

Gunnar Pers oljemålning
Budhistorik (3 bud)

2008958
1999837
1999832

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.