Erik Osslund oljemålning

326853

ERIK OSSLUND (1913-82), "I yttersta havsbandet" signerad Erik Osslund, olja på duk, 53x78 cm

Fack 51

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1996712
2015-09-02 07:34:21

2015-09-09 kl 19:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.