Harriet Löwenhjelm akvarell

326852

HARRIET LÖWENHJELM (1887-1918): monogramsignerad, daterad 1911, akvarell, 40 x 23 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Harriet Löwenhjelm akvarell

Budhistorik (13 bud)
2011698
2011246
2011696
2011246
850
2010047

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.