Schatull med flaskor i glas

326843

SCHATULL med 4 flaskor i glas, 1800-tal, flaskor med ej tillhörande proppar i silver 1907, beslag i mässing, höjd 21, 22x18, flaskornas höjd ca 18 cm

Schatull med skador, lås skadat, nyckel saknas

Diverse, Glas

Monter 1

Schatull med flaskor i glas

Budhistorik (6 bud)
2003088
2007506
2003088
1999976
850
1998329

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.