Ljusstakar silver

326841

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, persiska stämplar, för två ljus vardera, höjd 23 cm, vikt ca 698 g

Silver

Monter 1

Ljusstakar silver

Budhistorik (5 bud)
2008792
1 800
2008790
1 700
2008522
2007508
2004545

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.