Soffa Frankrike Villa Pauli

326837

SOFFA, Frankrike, samtida, klädsel i grön plysch, stoppad sittdyna, de främre benen försedda med hjultrissor av mässing, längd ca 148 cm, medföljande 3 kuddar (2 randiga, 1 enfärgad)
PROVENIENS: Villa Pauli

Smärre fläckar och slitage

Rum 12

Soffa Frankrike Villa Pauli

Budhistorik (8 bud)
2007533
2 400
2008385
2007533
2007267
650
2003213
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.