Harry Sandberg skulptur

326835

HARRY SANDBERG (1900-tal): Skulpturhuvud, signerad Harry, lergods, numrerad 1/6, höjd ca 34 cm

Konst, Skulpturer

Monter 10

Harry Sandberg skulptur

Budhistorik (19 bud)
2012930
1 300
2012947
2012930
2012944
2012930

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.