Soffa Frankrike Villa Pauli

326834

SOFFA, Frankrike, samtida, klädsel i grön plysch, stoppad sittdyna, de främre benen försedda med hjultrissor av mässing, längd ca 148 cm, medföljande 4 kuddar (2 randiga, 2 enfärgade)
PROVENIENS: Villa Pauli

Smärre fläckar och slitage

Rum 11

Soffa Frankrike Villa Pauli

Budhistorik (6 bud)
2009478
2009477
1 600
2008269
2008268
2003218

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.