Soffa Frankrike Villa Pauli

326833

SOFFA, Frankrike, samtida, klädsel i grön plysch, stoppad sittdyna, de främre benen försedda med hjultrissor av mässing, längd ca 148 cm, medföljande 4 kuddar (2 randiga, 2 enfärgade)
PROVENIENS: Villa Pauli

Smärre fläckar och slitage

Rum 12

Soffa Frankrike Villa Pauli

Budhistorik (6 bud)
2009592
2009585
2008267
2003219
1999024

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.