Soffa Frankrike Villa Pauli

326831

SOFFA, Frankrike, samtida, klädsel i grön plysch, stoppad sittdyna, de främre benen försedda med hjultrissor av mässing, längd ca 148 cm, medföljande 4 kuddar (2 randiga, 2 enfärgade)
PROVENIENS: Villa Pauli

Smärre fläckar och slitage

Rum 13

Soffa Frankrike Villa Pauli

Budhistorik (5 bud)
2009389
2008270
1 800
2003217
450
1998590
1996710

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.