Ljusstakar nysilver

326828

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, empirestil, omkring 1900, stämplade, dekor med pärlstav, höjd ca 23 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Monter 1

Ljusstakar nysilver

Budhistorik (3 bud)

2012758
2004309
2003890

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.