Oljemålning

326823

ANOUSH RAHNARVARDKAR, porträtt av man, olja på duk, signerad Anoush, 79,5 x 59 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2012592
2012589
2012587
650
2012561
500
2001442

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.