Oljemålning Paris

326818

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parismotiv, signerad G. Koopman, olja på duk, 39,5 x 59 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Oljemålning Paris

Budhistorik

2015-09-11 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.