Bertil Bulld Hedlund etsningar

326814

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), (15) etsningar varav 10 signerade, varierande format; oramade

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
2019034
2 400
2018971
2018791
2018791
1 700
2018704
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.