Bertil Bull Hedlund etsningar

326812

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), (5), signerade etsningar i varierande format i passpartout, 1 med dedikation

Rum 4

Bertil Bull Hedlund etsningar

Budhistorik (16 bud)
2019360
1 700
2018689
1 600
2018689
2018967
1 400
2018689
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.