Bertil Bull Hedlund etsning

326808

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), (5), signerade etsningar i varierande format i passpartout, 1 med dedikation till Eric Detthow

Rum 4

Bertil Bull Hedlund etsning

Budhistorik (11 bud)
2018969
1 300
2018692
2018968
2018692
600
2013132
550

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.