Nicolaes Berchem

326807

NICOLAES PIETERSZOON BERCHEM, hans efterföljare (Holland 1600-tal), pastoralt landskap, olja på pannå, ca 34x45 cm

Retuscher, slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Nicolaes Berchem
Budhistorik (6 bud)
2007988
2006936
1 700
2001472
1 600
2001285
1998301

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.