Spegel

326805

SPEGEL, senempire, 1800-talets första hälft, bronserad, höjd ca 53 x 34 cm

Bruksslitage, senare bronsering

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Nybrogatan 32, Stockholm

Spegel

Budhistorik (8 bud)
2012958
650
2012952
600
2012938
550
2012936
500
2012934
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.