Karmstol 1800-tal

326788

KARMSTOL, empire, 1800-tal, mahogny, stoppad sits och rygg, klädd i blommigt tyg, devis med fotavslut i mässing, sitthöjd 48 cm

Slitage

Rum 21

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2022498
2022492
2022497
2022492
950
2022495
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.